Vitrinskåp i mahogny
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Selva, Italien, etikettmärkt, fanérat med mahogny, tvådelat, överdel med pardörrar i vitrin, fasettslipade glas, invändigt med hyllplan i glas samt belysning, nedertil med skåpdörrar, beslag i mässing, total höjd ca 213, 123x50 cm
Kuntoraportti
Låset kärvar en aning, bruksslitage
680648
Päivämäärä:
2019-09-25