Vitrinskåp i mahogny

Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny
Vitrinskåp i mahogny

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Selva, Italien, etikettmärkt, fanérat med mahogny, tvådelat, överdel med pardörrar i vitrin, fasettslipade glas, invändigt med hyllplan i glas samt belysning, nedertil med skåpdörrar, beslag i mässing, total höjd ca 213, 123x50 cm

Kuntoraportti

Låset kärvar en aning, bruksslitage

680648

Päivämäärä:

2019-09-25