Pall 1800-tal

Pall 1800-tal
Pall 1800-tal
Pall 1800-tal
Pall 1800-tal
Pall 1800-tal
Pall 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, 1800-tal, fanérad i mahogny, pelarfot, fotavslut i form av lejontassar, stoppad sits, höjd ca 47 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare klädsel, smärre ytskador

680650

2019-10-26