Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, gustavisnsk stil, bronserad, dekor i pastellage av bl a festonger, höjd ca 90, 45x23 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

680656

2019-10-26