Bordslampa
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1950/60-tal, kromad metall, lackert trä samt sockel i carraramarmor, skärm i svart lackerad metall, höjd ca 40 cm
Smärre slitage, några små bucklor, funktionen garanteras ej
680657
2019-09-30