Kolonnskåp Karl Johan

Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, höjd ca 75, diameter 37 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

680659

2019-10-26