Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-tal, empirestil, fanérat i mahogny, dekor av karyatider, höjd ca 188, 96x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

680663

2019-10-26