Eldskärm senempire

Eldskärm senempire
Eldskärm senempire
Eldskärm senempire
Eldskärm senempire
Eldskärm senempire
Eldskärm senempire
Eldskärm senempire
Eldskärm senempire

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELDSKÄRM, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, genombrutet krön, infällt broderi av ryttare, höjd 129x82 cm
PROVENIENS: Stopalo

Krön med skador

680667

2019-10-26