Vitrinskåp nyrokoko
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérat i mahogny, rikt skuren dekor, bakstycke med spegelglas, höjd ca 182, 103x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
680683
2019-10-26