Vitrinskåp nyrokoko

Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérat i mahogny, rikt skuren dekor, bakstycke med spegelglas, höjd ca 182, 103x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

680683

2019-10-26