Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
POTTSKÅP, 1800-tal, björk, dekor av intarsia, knopp i ben, höjd ca 74, 35x27 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slagen dörr, smärre ytskador
680687
2019-10-26