Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1800-tal, björk, dekor av intarsia, knopp i ben, höjd ca 74, 35x27 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slagen dörr, smärre ytskador

680687

2019-10-26