Etagère 1800-talets första hälft

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ETAGÈRE, 1800-talets första hälft, empire, björk, beslag i förgylld brons, bakstycke i spegelglas, höjd ca 148, 75x37 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, fläckar, repor

680706

2019-10-26