Snedklaffsekretär rokoko

Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertal träslag, beslag i förgylld brons, höjd ca 101, 88x50cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Renoverad, kompletterad

680708

2019-10-26