Snedklaffsekretär rokoko
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertal träslag, beslag i förgylld brons, höjd ca 101, 88x50cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Renoverad, kompletterad
680708
2019-10-26