Karmstolar Kina

Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina
Karmstolar Kina

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Kina, asiatiskt träslag, dekor av pärlemor, sitthöjd ca 52 cm
PROVENIENS: Stopalo

680716

2019-10-26