Børge Mogensen bänk
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, bänk / soffbord, modell 5272, massiv ek, flätad rotting, 1950-/60-tal, Fredericia Møbelfabrik, Danmark, höjd 35,115 x 50 cm
Bruksslitage, någon fläck, rottingen med enstaka smärre skada
680717
2019-09-24