Børge Mogensen bänk

Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk
Børge Mogensen bänk

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, bänk / soffbord, modell 5272, massiv ek, flätad rotting, 1950-/60-tal, Fredericia Møbelfabrik, Danmark, höjd 35,115 x 50 cm

Bruksslitage, någon fläck, rottingen med enstaka smärre skada

680717

2019-09-24