Konsolbord Kina

Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina
Konsolbord Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1900-tal, Kina, asiatiskt träslag, dekor av pärlemor, höjd 76, 99x45 cm
PROVENIENS: Stopalo

Torrsprickor

680718

2019-10-26