Ljusstakar ett par mässing Olof Barve

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, stämplade Olof Barve, respektive för tre ljus, höjd ca 28 cm

680734

2019-09-23