Brickor såsbåt och brödkorg i nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSBRICKOR, SÅSBÅT, BRÖDKORG, 1900-tal, bl a, England, nysilver med druvdekor, diameter ca 25-45 cm, brödkorg höjd 27 cm

Repor

680739

2019-09-28