Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, omkring 1800, Louis XVI, ek ,krönet med skuren rombdekor, beslag i brons, höjd ca 212, 107x34 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador
680746
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här