Skåp Louis XVI

Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI
Skåp Louis XVI

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, omkring 1800, Louis XVI, ek ,krönet med skuren rombdekor, beslag i brons, höjd ca 212, 107x34 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

680746

2019-10-26