Karmstolar 2 st Karl Johanstil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, Karl Johanstil/blandstil, stommar i mahogny, klädsel i grönt konstläder, fast stoppad sits och rygg med pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage
680747
2019-09-25