Monterskåp 1900-talets första hälft
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MONTERSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, välvtfrontglas i plast, taket med blyinfattat glas, höjd ca 217, 86x55 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador, mindre glasbit saknas
680752
2019-10-26