Monterskåp 1900-talets första hälft

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MONTERSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, välvtfrontglas i plast, taket med blyinfattat glas, höjd ca 217, 86x55 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, mindre glasbit saknas

680752

2019-10-26