Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LAGE LINDELL, (1920-1980): Abstrakt komposition, signerad Lage Lindell, akvarell uppklistrad på kartong, ca 24,5x29 cm
Papper med veck/ojämnt
680754
2019-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här