Lage Lindell akvarell

Lage Lindell akvarell
Lage Lindell akvarell
Lage Lindell akvarell
Lage Lindell akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LAGE LINDELL, (1920-1980): Abstrakt komposition, signerad Lage Lindell, akvarell uppklistrad på kartong, ca 24,5x29 cm

Papper med veck/ojämnt

680754

2019-09-23