Bokskåp 1800-talets mitt

Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt
Bokskåp 1800-talets mitt

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BOKSKÅP, 1 par, 1800-talets mitt, fanérade i mahogny, höjd ca 223, 103x34 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Ett skåp saknar glas, smärre ytskador

680760

2019-10-26