Tomtelampa Heissner
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
TOMTE, Heissner, 1970/80-tal, med belysning i form av lykta, polykromt bemålad keramik, etikettmärkt höjd 72 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, lampan fungerar vid inskrivningstillfället
680761
Päivämäärä:
2019-09-25