Tomtelampa Heissner

Tomtelampa Heissner
Tomtelampa Heissner
Tomtelampa Heissner
Tomtelampa Heissner
Tomtelampa Heissner
Tomtelampa Heissner
Tomtelampa Heissner
Tomtelampa Heissner

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

TOMTE, Heissner, 1970/80-tal, med belysning i form av lykta, polykromt bemålad keramik, etikettmärkt höjd 72 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, lampan fungerar vid inskrivningstillfället

680761

Päivämäärä:

2019-09-25