katfat/strutvas samt två ljusstakar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRUTVAS/KATFAT samt LJUSTAKAR, 3 dlr, nysilver, glas, GAB, tidigt 1900-tal, rokokostil, höjd på kaffat ca 50, diamater 30, höjd på ljusstakar 12 cm

Smärre slitage, fatet med inskription

680763

2019-09-25