Roman Breitenwald oljemålning

Roman Breitenwald oljemålning
Roman Breitenwald oljemålning
Roman Breitenwald oljemålning
Roman Breitenwald oljemålning
Roman Breitenwald oljemålning
Roman Breitenwald oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

ROMAN BREITENWALD (1911-1985): Trojka, signerad R Breitenwald, olja på duk, ca 60x80 cm

Obetydligt mindre dukhål

680770

2019-09-23