Peter Dahl Kärleksguden Frö

Peter Dahl Kärleksguden Frö
Peter Dahl Kärleksguden Frö

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PETER DAHL (född 1934): "Kärleksguden Frö", signerad Peter Dahl, 132/250, färglitografi, bladmått ca 90x63 cm

Zustandsbeschreibung

680773

2019-09-23