Gillis Lundgren fåtöljer

Gillis Lundgren fåtöljer
Gillis Lundgren fåtöljer
Gillis Lundgren fåtöljer
Gillis Lundgren fåtöljer
Gillis Lundgren fåtöljer
Gillis Lundgren fåtöljer
Gillis Lundgren fåtöljer
Gillis Lundgren fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GILLIS LUNDGREN för Ikea, 1 par fåtöljer, Eker, vitbemålad bok, 1960-tal, höjd ca 73 cm, bredd ca 73 cm

senare bemålade, slitage

680791

2019-09-23