Golvur England
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GOLVUR, England, urtavlan märkt WA Norews London, med spelverk, fanérat i mahogny, floral intarsiadekor, höjd ca 235 cm, pendel, lod finns
PROVENIENS: Stopalo
Mindre listdel saknas, vev saknas, smärre ytskador
680799
2019-10-26