Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GOLVUR, England, urtavlan märkt WA Norews London, med spelverk, fanérat i mahogny, floral intarsiadekor, höjd ca 235 cm, pendel, lod finns
PROVENIENS: Stopalo

Mindre listdel saknas, vev saknas, smärre ytskador

680799

2019-10-26