Skrivbord Louis Xv-sti

Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti
Skrivbord Louis Xv-sti

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, Louis XV-stil, Gustaf Sahlholm, fanérat i mahogny, beslag i brons, läderklädd skiva, höjd ca 78, 173x90 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
PROVENIENS: Stopalo

Smärre fanérskador

680805

2019-10-26