Kosta boda och Gusum

Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum
Kosta boda och Gusum

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN samt MILAN VOBRUBA, 5 dlr, bestående av 1 kanna, 1 fat, signerade Bertil Vallien, Artist Coll, Kosta boda, 1 skål, 2 vaser, signerade Milan Vobruba, Gusum, höjd på kanna 20, diamater på fat 28, mått på vaser och skålar 9-12 cm

SMärre slitage

680807

2019-09-25