Pipor mestadels 1800-tal

Pipor mestadels 1800-tal
Pipor mestadels 1800-tal
Pipor mestadels 1800-tal
Pipor mestadels 1800-tal
Pipor mestadels 1800-tal
Pipor mestadels 1800-tal
Pipor mestadels 1800-tal
Pipor mestadels 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIPHUVUDEN, 4 st, 1900-talets första hälft, ben och trä samt fattningar i nysilver och mässing

Bruksslitage

680816

2019-09-25