Skåp sengustavianskt
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, sengustavianskt, 2 dlr, tillverkat 1797 enligt dokument, fanér i mahogny/valnöt, överdel med hyllplan och lådor, underdel med 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 210, 130 x 53 cm
Skador, kompletteringar, slitage
680823
2019-09-28