Skåp sengustavianskt

Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt
Skåp sengustavianskt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, sengustavianskt, 2 dlr, tillverkat 1797 enligt dokument, fanér i mahogny/valnöt, överdel med hyllplan och lådor, underdel med 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 210, 130 x 53 cm

Skador, kompletteringar, slitage

680823

2019-09-28