Spegellampett svensk empire

Spegellampett svensk empire
Spegellampett svensk empire
Spegellampett svensk empire
Spegellampett svensk empire

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets första hälft, svensk empire, för 2 ljus, förgylld, skuren dekor o pastellage, krönet i form av blomsterkorg, ca 72x60 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare

680827

2019-10-26