Roland Svensson
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalle Anderssons Boden", signerad Roland samt dedikerad och daterad "Till skärgårdens kännare no 1 Erik Jonson, Gillöga 39", original litografi, bildmått ca 60x44 cm
Ej examinerad ur ram, gulnat blad samt liten reva vid vänster sida
680838
2019-09-23