Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalle Anderssons Boden", signerad Roland samt dedikerad och daterad "Till skärgårdens kännare no 1 Erik Jonson, Gillöga 39", original litografi, bildmått ca 60x44 cm

Ej examinerad ur ram, gulnat blad samt liten reva vid vänster sida

680838

2019-09-23