Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, emaljerad urtavla märkt B Leija, krönt av kvinnofigur med hund, höjd ca 36 cm
PROVENIENS: Stopalo

680839

2019-10-26