Omega Seamaster armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA SEAMASTER, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, diam ca 34 mm

Urtavla med missfärgningar. Glas med repor. Behov av rengöring. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

680842

2019-09-28