Spegel med konsol

Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, med konsol, 1800-talets slut, förgylld och bronserad, höjd ca 228+27x106 cm

680843

2019-09-23