Bordsur empire
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSUR, 1800-talets första hälft, empire, förgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror samt märkt S Devault, krönt av Gudinnan Diana, höjd ca 35,5 cm nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
680847
2019-10-26