Bordsur empire

Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets första hälft, empire, förgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror samt märkt S Devault, krönt av Gudinnan Diana, höjd ca 35,5 cm nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

680847

2019-10-26