Vas kannor Nylund

Vas kannor Nylund
Vas kannor Nylund
Vas kannor Nylund
Vas kannor Nylund
Vas kannor Nylund
Vas kannor Nylund
Vas kannor Nylund
Vas kannor Nylund

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR NYLUND, vas, kannor, 2 st, Rörstrand, stengods, signerade, 19-26 cm
PROVENIENS: Stopalo

680849

2019-10-26