Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets senare del, rotfanér, skuret krön, höjd ca 186, 95 x 46 cm

Skador, slitage, nyckel saknas

680853

2019-09-28