Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1920/30-tal, brännmärkt NK Exklusiv, björk, beslag samt gallerkan i mässing, höjd ca 82, 114x60 cm
Bruksslitage, gallerkant med släpp
680855
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här