Skrivnbord NK

Skrivnbord NK
Skrivnbord NK
Skrivnbord NK
Skrivnbord NK
Skrivnbord NK
Skrivnbord NK
Skrivnbord NK
Skrivnbord NK
Skrivnbord NK
Skrivnbord NK

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1920/30-tal, brännmärkt NK Exklusiv, björk, beslag samt gallerkan i mässing, höjd ca 82, 114x60 cm

Bruksslitage, gallerkant med släpp

680855

2019-09-24