Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-tal, Louis XVI-stil, emaljerad urtavla med romerska siffror, marmor, beslag i brons, höjd ca 38 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg, senare dekorbeslag
680857
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här