Bordsur Louis XVI-stil

Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil
Bordsur Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-tal, Louis XVI-stil, emaljerad urtavla med romerska siffror, marmor, beslag i brons, höjd ca 38 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg, senare dekorbeslag

680857

2019-10-26