Väggspegel Louis XVI

Väggspegel Louis XVI
Väggspegel Louis XVI
Väggspegel Louis XVI
Väggspegel Louis XVI

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSPEGEL, Danmark, Louis XVI, mahogny, delvis förgylld, skuren dekor, fasettslipat glas, ca 99x50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Dekordel (krönet) saknas, smärre orangrepp

680864

2019-10-26