Kolonnskåp Karl Johan

Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, höjd ca 84, 33x33 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skiva saknas, smärre ytskador

680869

2019-10-26