Kandelabrar Louis XV-stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHRISTOFLE, kandelabrar, 1 par, 1800-talets andra hälft, Frankrike, nysilver, Louis XV-stil, för 6 ljus vardera, höjd ca 55 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ngt nedputsade, fötterna borrade för el
680886
2019-10-26