Bertil Fridhagen matgrupp

Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp
Bertil Fridhagen matgrupp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, matgrupp, 1960-tal, bestående av bord samt. 6 stolar, samtliga med stommar fanerade i teak, stolarna med stoppade textilklädda sitsar samt ryggar i rotting, stolarnas sitthöjd ca 46 cm, bordets höjd ca 74 cm, skivans mått ca 115x115 cm, medföljer gör iläggsskiva á 55 cm

Bruksslitage, sitsarnas stoppning ställvis hårdnad, rottingen ställvis med smärre skador på enstaka stolar

680895

2019-09-25