Syvagn 1950-tal

Syvagn 1950-tal
Syvagn 1950-tal
Syvagn 1950-tal
Syvagn 1950-tal
Syvagn 1950-tal
Syvagn 1950-tal
Syvagn 1950-tal
Syvagn 1950-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYVAGN, 1950-tal, teak, höjd ca 60, 60x34 cm

SLitage på dragskivan i form av repor

680898

2019-09-25