Stolar Karl Johan
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i mahogny, skulpterad ryggbricka med dekor av förgylld fleuron, stoppad sits, randig klädsel, sitthöjd 46 cm
PROVENIENS: Stopalo
680900
2019-10-26